Prosinec 2009

Nový rok, a co 2009?

31. prosince 2009 v 14:48 Info o mém blogu
Heh.... Tak a je to tady! Zítra, za pár hodin bude NEW YEAR! Taky vám přijde na mysl otázka... Co mi přinesl rok 2009?!

Nový lay, další SB, prostě info... :-)

28. prosince 2009 v 15:51 Info o mém blogu
Takže už je to tak! Pravidelné info, co se na blogu děje :-)

Starý diplomek... Nezapomněla jsem Clarett!

28. prosince 2009 v 15:29 Kreslím & maluju...
Takže kdysi jsem slíbila Clarret podzimní diplom. Je sice už zima, ale vše vysvětlím! Je to víla, kreslená rozmazkama, ale moc se mi to nepovedlo a tak jsem přemýšlela, jestli to mám zveřejnit nebo ne. Jak už říkám, je to rozmazkama, nic moc, taže to ber milá Clarret s rezervou :-)

Kapitola 1. - past na Brouka (část 2.)

28. prosince 2009 v 15:11 Kristýnin SUPERTAJNEJ deník
Muheh... :-D tramtararáááá! Produktivita vaší Dell se prudce zvyšuje :-D No tak doufám, že alespoň zanecháte komentáře :-))) No tak takhle část je víc dějová než popisná, konečně se na konci začíná trochu něco málo dít :-)
Muheh dost keců... Prostě komu se to líbí čtěte a kdo ne, kašlete na to... Takže Kiki se vrací na scénu! Doufám, že si čtení užijete a snad se i trochu pobavíte.... No dost už bylo keců! (pořád musím všechno okecávat) Příjemné čtení....
(Upozornění pro inteligenty a osoby s nadměrným IQ! Má tvorba není lékařsky testována, v důsledku blbosti některých postav hrozí mozková křeč!)

Bojuj za pejsky!

27. prosince 2009 v 19:46 Příroda & zvířata
Zkopíruj si celý článek hned teď a oběhej rychle všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně: PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK

Vánoce, Vánoce.... A nový rok?!

25. prosince 2009 v 22:33 Zážitky a jiné kravinky
JUJ! Představte si to, byla jsem nemocná... Sice sem ležela celé dny doma, ale naštvalo mě, že jsem nemohla na školní besídku, kterou sem sama měla pořádat!!! No ale mluvím z cesty....

Básnička pro Neli :-)

20. prosince 2009 v 15:51 básničky
Tak ahojte lidi :-)
Tak se vám hlásí vaše Dell s básničkou pro Nelinku do druhé soutěže :-) No není to žádná sláva, ale tak není důležité vyhrát, ale zůčastnit se!!! :-)

Novinky a změny ohledně blogu...

18. prosince 2009 v 20:25 Info o mém blogu
Tak jo! Musím tu sjednat pořádek! Už se mi nelíbí lay, chci dodat druhé pokračování 1. kapitoly Kikiny, chci přidat nějaké obrázky... A čas??? Je ho zatraceně málo!!!

Jak jsme chodily na mikuláše :-D

17. prosince 2009 v 16:59 Zážitky a jiné kravinky
Možná už je trošku pozdě, ale tohle je fakt docela hezký zážitek z mikuláše :-) Dnes sou prostě děti víc chytřejší a nebojácnější! No ale teenageři vychytralejší 8-)

Kapitola 1. - past na Brouka (část 1.)

6. prosince 2009 v 14:17 Kristýnin SUPERTAJNEJ deník
Muheh :-D tak jo, konečně se líné Dell zachtělo něco udělat! To víte no... Málo času, otravná škola, otravní rodiče, a ještě k tomu chození na Mikuláše (mimochodem byla sem čertík :-D). Je to trochu drastycký, já vím, ale povedlo se mě všechny neposlušný děti rozbrečet :-D a u těch hodných radši už předem kmaminky křičely: Nestrašit! My sme byli hodní! :-D No ale odbíhám od tématu...

Takže konečně mám první část Kikiny (mám i tu druhou, ale ta ještě není celá...) No užijte si čtení... Možná ještě dnes přibude nějaká příhoda z Mikuláše, ale spíš s tím nepočítejte... Taky chci udělat konečně vánoční lay. Zase odbíhám od tématu! No prostě užijte si čtení, ale zatím tam ještě není moc děje (to je až spíš v té 2. polovině....)

Zatím čao! Vaše Delthrien :-)