Bojuj za pejsky!

27. prosince 2009 v 19:46 |  Příroda & zvířata
Zkopíruj si celý článek hned teď a oběhej rychle všechny svoje SB, ať udělají to samé u tebe, ale hlavně: PODEPIŠ petici, rychle!!! Jinak zemře KRUTOU SMRTÍ DALŠÍ PEJSEK


Z tohohle se mi fakt zvedá žaludek, žasnu nad tím, čeho všeho jsou lidi schopný. Prosím, podepište petici. Čím si zasloužil nevinný pejsek takový týrání? Jak by se asi líbilo dotyčnému umělci (použila jsem na něho doma snad všechny sprostý výrazy, který mě zrovna napadly), kdyby mu někdo udělal to samý?! Já tohle opravdu nepochopim... V tu chvíli bych snad byla schopná všeho a toho bastarda bych vlastníma rukama zabila!!!
**

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.
Petice Tady. (stači když tam napíšete jenom jmeno a přijmeni a mail a nic vic neřešte :) )
Guillermo Vargas (umělec kterýmu bych já uděl/a to samé)! Přímo z ulice vzal hladového psa, kterého následně uvázal na provaz v galerii a nazval ho "uměleckou" instalací. Nad něj umístil nápis "Eres Lo Que Lees" ("Jsi co čteš"), který provokativně vytvořil z krmení pro psy. On a návštěvníci výstavy pak bez jakýchkoliv emocí pozorovali psa, který po několika dnech zemřel hlady. Proti jeho "dílu" se zvedla vlna odporu, fotografie vyhládlého psa v místnosti plné lidí obletěly celý svět. Hromadící se stížnosti však prestižní umělecké sdružení Visual Arts smetlo ze stolu. Rozhodlo, že se skutečně jedná o formu umění a nápad Vargase podpořilo.
( Navíc byl požádán, aby zopakoval exhibici v roce 2008 v Hondurasu! )

Lidé na celém světě proto podepisují petici, aby tento čin zastavili.

Umělec, který si říká Habacuc. Říkal jen, že se psa nikdo z přítomných nesnažil krmit, ani nezavolal policii.

Určitě si to zkopírujte na blog i bez zdroje! Je jedno odkuď to máte, ale důležité je že to máte na blogu. Ať i ostatní lidi se podepíší !!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grosmara, Ascaria :))) Grosmara, Ascaria :))) | Web | 28. prosince 2009 v 11:22 | Reagovat

Jo, jo je to hrozný. Určo si to zkopčím na můj druhej blog. Na blogu ascaria už to totiž mám..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama