1. článek v novém roce...

5. ledna 2010 v 22:00 |  Info o mém blogu
Tak jo, tohle neberte ani tak moc jako info, spíš jako nějaké "přivítání" do nového roku. :-)


No tak jenom tak předem co bude nového:
1) Určitě design. Brzy chystám nějaký přechodný a pak dám už kdysi zmíněného dráčka.
2) Další kapitola ke Kristýně (konečně mě to chytlo, ale nechci to zakřiknout). Bude zase na 2 části, protože jenom 1. den je na 2 stránky ve wordu a bylo by to neskutečně dlouhé.
3) Chci sem dát mnou kreslený obrázek k filmu Avatar a můj názor na film (respektive jakousi recenzi).
No k novinkám by to bylo vše.
A teď k mému "přivítání" :-)
Možná tomu neudete věřit a ani já tomu nemůžu uvěřit, ale pořád sem čekala jak konečně napíšu článek : Blog slaví půl roku! a když jsem se dnes podívala, jak dlouho už funguje, tak jsem zjistila, že tohle je již osmý měsíc! Ano tak dlouho již můj blog existuje. Pro někoho možná málo, ale pro mě velký úspěch vzhledem k tomu, že každý svůj blog jsem zhruba po 3 měsících opustila. :-) (Ne abych to zakřikla!)
Takže tímto vám chci pořát ať vaše blogy "žijí" také tak dlouho a ještě déle, ať jen vzkvétají, ať se o ně dobře staráte... :-)
Jo a ještě něco. Sice je mi to trochu trapné, ale přece jen... V průměru můj blog navštíví denně 20 lidí. A komentáře? Nebojte se napsat svůj názor, i když to třeba není chvála. Vždyť ani já nejsem neomilná a chybami se člověk učí. Neberte to jako rozkaz, pouze jako přání. :-)
Tímto vám všem přeju hezké dny, úspěchy ve škole v životě i v "blogaření"

Zatím vaše Delthrien.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clarett Clarett | Web | 6. ledna 2010 v 9:22 | Reagovat

No páni, gratuluju k výročí blogu :) Já mám Following Light už rok a půl. Když jsem si ho zakládala, bylo mi ještě dvanáct, jak taky poznáš na starších článcích :D A Střípky paměti mají nějaké 4 měsíce :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama