Březen 2010

Kapitola 3. - Klíč k přátelství (část 1.)

28. března 2010 v 14:51 Kristýnin SUPERTAJNEJ deník
Ahojky moji milý, zlatí :-)
Tákže mám další kapitolu ke Kiki. Je to jen první část, moc děje tam nenajdete, no nevím jestli se mi tžo povedlo, zdá se mi to takové slabé ale co už...
Jo mimochodem, ráda bych tuto kapitolu věnovala Terce :-) no vy asi nevíte kdo to je, hned to vysvětlím. Byli jsme na noci s Andersenem a já se tam kromě lidí co znám potkala i s dalšími fajn lidičkami. No a mezi nimi i Terka. A pak došlo téma i na povídky a ona mi řekla, že čte na mém blogu mou kapitolovku o Kiki. Velká shoda náhod, když sme se ani před tím neznali, že se poznáváme zrovna na noci s Andersenem :-D
Prostě celá zaskočená, že znám někoho (kromě Saie), kdo čte rád sám od sebe mou kapitolovku osobně, jsem se rozhodla ji Terce věnovat :-) takže snad se bude líbit tobě i vám ostatním, příjemné počteníčko...

Ahojky! :-)

27. března 2010 v 21:29 Info o mém blogu
Ahojky všichni! :-) Omlouvám se, že jsem ještě nepřidala žádnou další kapitolu ke Kiki, ani k Čarodějkám... V brzké době to hodlám napravit ;-)

Vychytanej Ipod :-D

21. března 2010 v 13:46 Other
Tak tohle je fakt boží Ipod, to se musí uznat :-D nejlepší na trhu ;-D však pustte si video, sami uvidíte ;-) :-D
Prostě to nemá chybu :-D

Dráček (digitální obrázek)

15. března 2010 v 18:18 Kreslím & maluju...
Ahojky, dnes mám velmi plodný den :-D hold našla jsem v PC jeden obrázek, co už je tak půl roku starý... No a zjistila jsem, že to není zas tak hrozný, jak jsem si myslela... :-)

Anděl smrti (pro Simiu a Peace)

15. března 2010 v 14:00 Kreslím & maluju...
Ahojky, ták, sice máme Ivt, ale náš učitel je no ehm... No coment :-D takže se raději věnuju nějaké smysluplnější činnosti, než určování pohlaví podle rodného čísla... No uznejte sami, k čemu mi to bude???
No odbočuju od tématu :-) Mám tu totiž už dávno slíbeného anděla smri, i když v trochu netradičním podání, no snad se bude líbit ;-)

Little Mermaid (nový lay)

14. března 2010 v 18:52
Ták jo moji milý zlatí... Nastavila sem nový Lay...

Moc bohů...

13. března 2010 v 10:26 In my dreams...
Ahojky :-) Nebudete věřit co se mi dnes zdálo... Byla to naprostá hrůza! A nejhorší na tom bylo, že jsem se 3x po sobě vzbudila... A když sem usnula, zdálo se mi zas to samý!!! No děs, to vám vážně nepřeju! (PS: Je to dost hororový, nečtěte to malým dětem :-D)
Jo mimochodem je to dost komplikovaný a šílený, takže se v tom možná budete ztrácet...

1. kapitola - Hloubání a přemýšlení

4. března 2010 v 20:55 Čarodějky: Osud na dlani

Já říkala, že ta kapitolka bude hned :-D
No nic, nijak zvlášť to okecávat nebudu... Je to staršího data, chyby berte s rezervou, nebo je ještě lépe ignorujte... Kdybyste našli nějaké nesrovnalosti, klidně napište do komentářů, možný je všechno, protože jsem to nijak zvlášť po sobě nekontrolovala...
Původně jsem to poslala i Nelince do soutěže, ale samo o sobě je to blbost, snad se to bude líbit na pokračování, hold některé věci z 1. kapitolky se objasní až v té druhé, takže nezlobte se. kdyby to bylo nějak zmatené... No doufám, že se vám líbí ikonka, ale odbočuju :-)
Tákže... Příjemné počtení, snad se najde alespoň pár čtenářů, kteří si na tuhle "blbůstku" udělají čas a bude se jim líbit :-)

Čarodějky: Osud na dlani (úvod)

4. března 2010 v 20:14 Čarodějky: Osud na dlani

Ták, moji milí, zlatí, konečně jsem dokončila obrázek k Čarodějkám :-) takže tady je krátké info, kapitolka bude hned! :-)

Limeriky :-)

2. března 2010 v 16:22 básničky
Ahojte! Mám tu pro vás pár limeriků, jen tak pro zasmání. Nelekejte se, pro ty, co to ještě ve škole nebraly, jsou to takový krátký, nesmyslný básničky, které začínají a končí stejným slovem (nebo tak nějak :-D) prostě, neřešte to, vypněte mozek, sou to tuposti z mé choré mysli 8-)

Zdravím :-)

2. března 2010 v 16:15 Info o mém blogu
Ahojky lidičky! :-)
No tak jsem se dívala na anketu, evidentně novou kapitolovku povětšinou chcete, takže ještě dnes ji sem dám...