Září 2012

Nový lay! Už zase?!

30. září 2012 v 0:31 *Laye*
Ale vážně... Už zase?
Vždyť ten poslední se tu ani nestačil pořádně ohřát...!
No tak jsem se nudila a co?
Ehmm a není ti toho starého chudáška líto?

Jedna snová...

25. září 2012 v 19:58 básničky
Tamtarará! :D
Tak a je to tady. Chytla mě múza. Žel bohu, asi za špatný konec, takže to co jsem vytvořla je poněkud podivínská básnička... No každopádně, několika osůbkám jsem slíbila, že jim nějakou tu básen napíšu. A tuhle bych chtěla rozhodně věnovat Verči Bajerové z naší trhlé skupiny milovníků KM a PJ. :)

Mimochodem Veri, nakonec jsem nezapoměla i na tvé motto "Bez tmy bychom nikdy neviděli hvězdy." takže jsem ho nějak zakomponovala. ;)

Tak si ji užij, snad se ti bude líbit víc, než mě. :)

Starý sen

24. září 2012 v 22:05 Zážitky a jiné kravinky
Tak trochu nostalgicky se směju svému zašlému snu...

Být spisovatelkou? A s mou úrovní psaní? Pche...
Ale s tímhle se stejně musím pochlubit. Jo, je to tak dva, tři roky zpátky (mohlo mi být tak 15 let), když jsem ztvořila svou vlastní kouzelnou zemi. No jo, tehdá ovlivněná fantasy literaturou typu Pán Prstenů, Poselství jednorožců, nebo třeba Magyk... A dnes večer jsem tak nějak zabrousila do svých starých souborů a našla dílo, které jsem ze svých pokusů vydržela psát snad nejdéle...

A jen tak pro zajímavost vám sem chci hodit alespoň prolog a zeptat se, jak bych si jakožto patnácti (šestnácti?) letá autorka vedla... Tak do toho, jen se do mě pusťte! :D

Znovuzrození!

22. září 2012 v 17:27 Info o mém blogu
Muhahá :D

Po roce a něco se Delthrien vrací a nepřináší vůbec nic nového! :D Totiž, chtěla bych svůj návrat podepřít něčím opravdu epickým, ale jaksi taksi nevím čím. Jsem o rok starší, než při mém posledním článku, je to otrava, ale brzy mě čekají osmnáctiny... Jo, v tomhle věku by měl člověk opravdu dospět, ale nebojte se, mě nic takového nečeká (a jestli ano, budu pořád předstírat, že jsem ten stejný nedospělý blázen!).